ÚVODNÍ STRANA: / SLUŽBY POBOČKY BROKER POINT

Proč realitní a finanční služby spolu?

Již od roku 2014 nabízíme klientům kromě finančních služeb i služby realitní. Důvodem pro rozšíření bylo to, že když jsme s našimi klienty řešili financování nemovitosti, tak nezřídka do procesu vstupovala třetí strana v podobě realitního makléře či kanceláře. A to nás vedlo k myšlence, že sloučením služeb pod jednu střechu usnadníme klientům už tak složité jednání a vše budou moci řešit na jednom místě s jedním konzultantem.

Jak fungují reality a finance spolu?

Na začátku se potkáte s naším konzultantem, ať už z důvodu prodeje či koupi nemovitosti. Konzultant od vás vyzjistí informace o nemovitosti, zajistí profesionální focení a homestanding (úklid a úprava nemovitosti pro zvýšení její atraktivnosti), nabídne ji do našeho interního systému, kde se párují nabídky (prodej) a poptávky (koupě). Zároveň se nabídku nemovitosti promujeme na předních realitních portálech a také na našich sociálních sítích. Jakmile je inzerát vystaven, následují jednotlivé prohlídky. Protože působíme napříč celou republikou, máme Broker Pointy ve všech krajích a pracujeme s našimi klienty dlouhodobě a známe jejich přání, tak právě dokážeme skvěle propojit prodávající a kupující, a to i z různých koutů naší republiky.

V momentě, kdy se pro nemovitost najde kupec, tak konzultant využívá zázemí Broker Consulting. Jedná s právním a realitním oddělením, aby celá transakce proběhla dle všech náležitostí. Naše podpora šetří konzultantovi čas, může se pak komplexněji věnovat vám, klientovi, a řešit s vámi další potřebné. Z velké většiny budete řešit navazující finanční služby – spotřebitelský úvěr na bydlení (hypotéku), pojištění nemovitosti a domácnosti, nebo třeba investici obnosu obdrženého z prodeje nemovitosti, jednoduše celkové finanční plánování. Takto v kostce funguje propojení financí a realit, které si chválí jak naši klienti, tak i naši konzultanti na Broker Pointech.

Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES