ÚVODNÍ STRANA:

JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM

Jako franšízant můžete čerpat benefity hned ze dvou světů – podnikatelského i zaměstnaneckého. Volnost, nezávislost a možnost násobně vyšších výdělků jsou typické pro podnikání. Ze zaměstnání si bere pevné zázemí, zavedené a ověřené systémy a podporu odborníků z centrály. Stát se franšízantem a provozovat svůj vlastní Broker Point Premium můžete i vy.

 

PROČ BYCH SE MĚL STÁT FRANŠÍZANTEM?

PROČ BYCH SE MĚL STÁT FRANŠÍZANTEM?

Franšízové podnikání je postaveno na jednoduché filozofii – jste samostatní podnikatelé, ale na podnikání nejste sami. Potřebnou jistotu vám dodá zázemí silného franšízora a jeho osvědčený a fungující systém. Stát se franšízantem Broker Pointu Premium vám pomůže náš OK tým

Jaké vlastnosti bych měl jako franšízant mít?

Jaké vlastnosti bych měl jako franšízant mít?

Jako franšízant byste měl mít minimálně středoškolské vzdělání, být bezúhonný a disponovat dostatečným vstupním kapitálem. Vzdělání v ekonomickém oboru je výhodou, ale není podmínkou, vše potřebné vás i vaše zaměstnance naučíme. Pro inspiraci se podívejte na příběhy našich franšízantů.

Kde si mohu otevřít pobočku Broker Point Premium?

Kde si mohu otevřít pobočku Broker Point Premium?

Ideální lokalitou pro Broker Point Premium je město s více než 15 tisíci obyvateli a se spádovou oblastí alespoň 30 tisíc plus, které vám zajistí potřebnou klientelu. Pro Broker Pointy Premium vybíráme lukrativní místa v centru měst s dobrou dopravní dostupností a výměrou alespoň 80 metrů čtverečních. Aktuálně nabízíme příležitost pro otevření pobočky Broker Point Premium ve 25 městech. 

Kdo  budou klienti mého Broker Pointu Premium?

Kdo budou klienti mého Broker Pointu Premium?

Broker Point Premium spojuje finanční, bankovní i realitní služby, což mu zajišťuje násobně více klientů. Nabídka nemovitostí avizovaná přímo ve výloze pobočky oslovuje lidi z ulice. Broker Pointy Premium slouží také jako kontaktní a obchodní místo pro klienty mBank. Broker Point Premium servisuje klienty Broker Consulting ze spádové oblasti, kteří nemají svého stálého finančního konzultanta.

Jak bych svůj Broker Point Premium  financoval?

Jak bych svůj Broker Point Premium financoval?

Vstupní kapitál je ve výši minimálně 300 tisíc korun. Broker Point Premium jako franšízor poskytuje zájemcům úvěr až jeden milion kurun za zvýhodněných podmínek. Pro podrobnější představu o investici do vlastní finanční a realitní pobočky si přečtěte Otázky a odpovědi

Jak mi pomůže s byznysem franšízor?

Jak mi pomůže s byznysem franšízor?

Opěrný bod vašeho podnikání tvoří silný franšízor, společnost Broker Consulting, která je na trhu již od roku 1998. Franšízantovi a jeho zaměstnancům zajistí odborné vzdělání a poskytne veškerou marketingovou, právní a analytickou podporu. Zároveň připraví na míru designový návrh pobočky a vybaví ji potřebnými technologiemi. Samozřejmostí naší firemní kultury je sdílení zkušeností a spolupráce franšízantů.

Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES