ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM

Aplikace a technologie

Pracovat efektivně, rychle a přitom udržet legislativní požadavky ze strany regulátora trhu, České národní banky, je čím dál složitějším úkolem. Bez kvalitního IT systému nelze v dnešní době dlouhodobě provozovat plnohodnotné finanční poradenství. Právě investice do technologií a centrálního zpracování dat franšízoví podnikatelé sami řešit nemusí, vše jim poskytne franšízor, tedy Broker Consulting.

Pilířem našeho elektronického systému je aplikace Brok, která primárně slouží ke sběru základních klientských dat. Po souhlasu klienta se zadanými informacemi, samozřejmě také elektronicky, zapracováváme data ve Finančním plánu, našem dalším systému. Ten na základě obdržených údajů doporučuje efektivní řešení, jak dosáhnout klientových finančních cílů. Jak s Brokem, tak s Finančním plánem lze pohodlně pracovat na nejmodernějších tabletech, které jsou součástí vybavení Broker Pointu Premium.

V oblasti technologií ale jdeme ještě dál, sjednání smluv je možné i pomocí biosignu, biometrického podpisu. Tato praxe výrazně urychluje proces uzavření obchodu, ale také snižuje ekologickou zátěž při zpracování papírové dokumentace.

Aplikace a technologie
Aplikace a technologie
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES