ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM / PŘÍBĚHY FRANŠÍZANTŮ / Novinky z BROKER POINTů

Boskovice se dočkaly vlastního OK Pointu

OK POINT Boskovice se nachází v centru města na Růžovém náměstí. Je to další multibankovní pobočka, kde se zprostředkovají plnohodnotné bankovní služby dvou bank – mBank a MONETA Money Bank, finanční a realitní služby. Franšízantem se stal Filip Korčák.

Další franšízovou pobočku otevřela společnost Broker Consulting v jihomoravských Boskovicích. Stejně jako ostatní OK POINTY je vybavena moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem.
 
OK POINT v Boskovicíh je další multibankovní pobočka, kde zprostředkováváme plnohodnotné bankovní služby dvou bank – mBank a MONETY Money Bank, finanční a realitní služby. Letošní rok je zcela výjimečný, což se projevilo na zpomalení počtu našich nově vystavěných poboček. Všechny pobočky ale během jarního i podzimního nouzového stavu fungovaly a fungují bez přerušení a klientům byly a jsou k dispozici jak pro osobní jednání za dodržení všech hygienických podmínek, tak i distančně pro on-line schůzky,“ komentuje Radim Štantejskýprojektový manažer OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting, a dodává: „Během svátečního období, tedy od 23. do 31. prosince budou mít některé pobočky omezenou otevírací dobu, vždy ale je možné se domluvit na individuální schůzce. Veškeré informace o otevírací době konkrétního OK POINTU najdete na našich stránkách www.okpoint.cz .“
 
OK POINT Boskovice se nachází v centru města na Růžovém náměstí. Kousek od pobočky je k dispozici rozlehlé parkoviště. Franšízantem nového OK POINTU je Filip Korčák.
 
„Před otevřením OK POINTU jsem působil v Broker Consulting jako finanční a realitní konzultant. Otevření vlastní pobočky je jen dalším rozšířením služeb. Stejně jako předtím budu pomáhat klientům budovat jejich majetek, chci, aby byli finančně nezávislí. Klient je u mne vždy na prvním místě, jeho potřeby jsou nadřazeny nad těmi mými,“ uvádí Filip Korčák, franšízant OK POINTU Boskovice .
 
adresa: Růžové náměstí 2568/2, 680 01 Boskovice
otevírací doba: PO, ST 8:30 až 12:30 a 13:00 až 17:00, ÚT, 8:30 až 12:30 a 13:00 až 16:00, PÁ 8:30 až 12:30 a 13:00 až 15:00
bankomat / vkladomat: v provozu každý den od 5.30 do 22.00 hodin.
 
OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice
 
Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank, pojišťoven, investičních společností i slušných úvěrových společností a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik samostatných filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTU je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí. K dispozici jsou i speciální finanční produkty, které jinde ke sjednání nejsou.
 
Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTY staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. Výhodou je také vstupní investice již od 300 tisíc korun, což je částka mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie a srovnatelná s realitními franšízami bez finančních služeb. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru.
Příležitost pro otevření OK POINTU z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň, Vsetín a Zlín.
 
OK POINTY se staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. Výhodou je také vstupní investice již od 300 tisíc korun. Více o OK POINTECH na www.okpointy.cz nebo kontaktujte Lenku Slepičkovou na telefonním čísle +420 731 537 402 a e-mailu okpoint@bcas.cz . V případě odeslání formuláře vás budeme kontaktovat zpět.
 
 
Článek vyšel na serveru Franchising.cz
 
Boskovice se dočkaly vlastního OK Pointu
Boskovice se dočkaly vlastního OK Pointu
Boskovice se dočkaly vlastního OK Pointu
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES