ÚVODNÍ STRANA:

SEZNAMTE SE S BROKER POINTEM, SVĚTEM FINANCÍ A REALIT

Broker Point je moderní pobočka, která efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Nemusíte samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše vyřídíte na jednom místě - na Broker Pointu - a ušetříte čas i peníze. Všechny naše Broker Pointy jsou také vybaveny vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.

Kde najdete svou nejbližší pobočku Broker Point, se dozvíte ZDE.

  • ATM ZÓNA: Ve vstupní části najdete oddělený prostor s vkladomatem s nonstop provozem. Kvůli zajištění vaší bezpečnosti je mimo pracovní dobu přístupný prostřednictvím čtečky platebních karet.

  • SAMOOBSLUŽNÁ ZÓNA: Centrální point se dvěma moderními iPady slouží jako samoobslužná zóna pro správu účtů u mBank.

  • ČEKACÍ ZÓNA: Pokud je na pobočce plno, rádi vám zpříjemníme čekání nad šálkem výborné kávy v komfortní klientské zóně.

  • DISKRÉTNÍ ZÓNA: Jednání o financích vyžaduje soukromí, které vám zaručí oddělený prostor. Tam vám finanční konzultant podrobně představí váš Finanční plán, třeba na velkoplošné televizi.

  • JEDNACÍ MÍSTA: Na každém Broker Pointu jsou minimálně dvě jednací místa, která vám poskytnou dostatek pohodlí pro diskusi o vašich financích.

  • JEDNACÍ MÍSTA: Na každém Broker Pointu jsou minimálně dvě jednací místa, která vám poskytnou dostatek pohodlí pro diskusi o vašich financích.

BROKER CONSULTING A PARTNEŘI

BROKER CONSULTING A PARTNEŘI

Broker Point, původní český franšízový koncept moderního střihu, je projektem lídra českého finančního a realitního trhu Broker Consulting a partnera a inovátora v oblasti digitálního bankovnictví mBank.

MODERNÍ POBOČKA

MODERNÍ POBOČKA

Propojení finančních a realitních služeb pod jednu střechu je západním trendem, který se u nás teprve začíná prosazovat. Moderní vybavení a zároveň minimalistický interiér poboček byly navrženy tak, abyste se v ní cítili komfortně a uvolněně. Na nejnovějších iPadech pak snadno provedete veškeré bankovní operace.

PÉČE PROFESIONÁLŮ

PÉČE PROFESIONÁLŮ

Na Broker Pointech se vám věnují odborníci, kteří úspěšně prošli vzdělávacím systémem a získali potřebné zákonné certifikace. Své odborné dovednosti pravidelně prohlubují na seminářích s interními i externími lektory i formou sebevzdělávání.

Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES