ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM / PŘÍBĚHY FRANŠÍZANTŮ / Přečtěte si příběhy franšízantů

Jeden den s... franšízantem Jakubem Novotným

Jak vypadá pracovní den v životě franšízanta pobočky OK Point? Ten svůj se rozhodl představit Jakub Novotný, franšízant jedné z prvních poboček OK Point. Tu naleznete na rohu Vinohradské ulice a Náměstí Jiřího z Poděbrad.  

Jakub Novotný (35) je bývalý reprezentant v boxu a taekwondu. Do společnosti Broker Consulting přišel v roce 2008 a postupně se vypracoval na pozici oblastní ředitel senior. V roce 2016 si otevřel pobočku OK POINT, která spojuje finanční, bankovní a realitní služby a patří k jedné z nejúspěšnějších v rámci celé sítě. Pobočka sídlí v Praze na Vinohradech. V roce 2016 byl také průkopníkem spolupráce Broker Consultingu s developery. Ve svém volném čase se věnuje milující rodině a sportu, působí jako trenér ve svém klubu v Říčanech.
 
6.30
Každé ráno zahajuji posilovnou nebo krátkým tréninkem boxu. tomu se věnuji již od dětství, svého času na reprezentační úrovni. Sport vám dá disciplínu, a ta je v každé práci, zejména ve financích, velmi důležitá.
 
8.45
Přicházím do OK POINTU, který mám téměř čtyři roky v Praze na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Jedna z mých největších pracovních výzev, kterou jsem uchopil v úplném zárodku, kdy jsme jako společnost projekt finančně-realitních poboček spustili. K dnešnímu dni je jich po celé republice čtyřicet. Fotografie je z profi focení na billboardy, které nám zajistil franšízor Broker Consulting.
 
9.00–11.00
Na OK POINTU mám schůzky s klienty, osobní, nebo online „na dálku“. V obou případech využívám ke zvýšení efektivity naši aplikaci Brok, na níž vysvětluji principy finančního plánování.
 
11.30
Z rukou Jiřího Šindeláře, předsedy představenstva MONECO investiční společnosti, přebírám certifikát o zkoušce Master of Financial Planning. Ve financích je třeba se pořád vzdělávat.
 
14.00
Cesta do Plzně. Převlečen do „obleku do terénu“ navštěvuji developerský projekt Panorama Plzeň, o jehož prodej se exkluzivně staráme. Jedná se o moderní bytový komplex s 236 byty, který je letos nominován v prestižní anketě stavba roku.
 
17.00
Prohlídka bytů s kupujícími i potenciálními zájemci dopadla dobře. Projekt je ve finální fázi, předali jsme již téměř všechny byty do užívání, klienti mají své nové domovy. V nabídce máme poslední čtyři byty. Skvělý pocit z dobře odvedené práce.
 
18.00
Mám po poslední pracovní schůzce, a tak hurá domů za rodinou.
 
 
Článek vyšel v časopise Profi Poradenství a finance 8/2020. 
 
Jeden den s... franšízantem Jakubem Novotným
Jeden den s... franšízantem Jakubem Novotným
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES