ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM / PŘÍBĚHY FRANŠÍZANTŮ / Novinky z BROKER POINTů

Poslední krajské město má svůj OK Point

Slavnostní otevření OK Pointu v Ústí nad Labem proběhlo ve středu 6. února.

Venku se pomalu smráká, teploty jsou pod nulou, ale přesto je důvod k radosti. V Ústí nad Labem bude za chvíli slavnostně zahájen provoz dalšího ze 44 OK Pointů. Loga OK Point a mBank svítí do širokého okolí a přebíjejí i vlezlou reklamu na řetězec rychlého občerstvení v budově naproti. Franšízant Petr Šeremeta může být spokojen: OK Point ulici jasně dominuje.

OK Point v Ústí nad Labem je významný tím, že jeho otevřením se završil tříletý cyklus, kdy se naše pobočky dostaly do všech 14 krajských měst. Ocenit tento krok přijeli na slavnostní otevření Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting, Vilém Podliska, předseda představenstva, a Radim Štantejský, manažer projektu OK Point.

OK Point Ústí nad Labem

OK Point v severočeské metropoli se nachází na rohu Mírového náměstí, přímo v samém srdcí Ústí nad Labem. Dopravní dostupnost je vynikající jak pro řidiče, tak díky nedaleké zastávce trolejbusu či hlavnímu vlakovému nádraží i pro pěší. Franšízanem je Petr Šeremeta, který má předchozí bohaté zkušenosti jako franšízový podnikatel a také jako obchodník s cennými papíry.

„Severočeský region má svá specifika a finanční plánování je zde citlivé téma, kterému je třeba se věnovat velmi intenzivně. Proto právě OK Point je ideálním místem pro řešení financí obyvatel tohoto města, potažmo celého kraje. Kromě pomoci s finančními, realitními i bankovními službami plánujeme i semináře zaměřené na  finanční vzdělávání,“ představuje budoucí plány franšízant Petr Šeremeta.

adresa: Ústí nad Labem, Mírové náměstí 207/34, 400 01

otevírací doba: PO, ST – 9.00 až 18.00, ÚT, ČT a PÁ – 9.00 až 17.00

bankomat / vkladomat: non-stop

Kromě ústeckého OK Pointu si Petr Šeremeta převzal od 1. ledna 2019 i OK Point v Teplicích. My mu za celý Broker Consulting přejeme, ať se mu na obou pobočkách daří.

Poslední krajské město má svůj OK Point
Poslední krajské město má svůj OK Point
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES