ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM

Tým Broker Point

Vybudování sítě poboček Broker Point Premium je pro Broker Consulting jedním ze strategických projektů. Tomu odpovídá i velikost týmu, který se společnými silami podílí na fungování konceptu Broker Point Premium.

Manažerkou celého projektu je Dagmar Zdrubecká. Stará se o výběr jednotlivých franšízantů, pomáhá jim s volbou vhodné lokality a v období rozjezdu je jim koučem a odborným poradcem. Současně se stará o hladký nástup a zapracování nových franšízantů i jejich zaměstnanců. Poskytuje podporu v oblasti zaškolení, tréninku a související administrativy. Nepostradatelnou součástí týmu Broker Point Premium je specialistka podpory Anna Wajsarová.

Se stavbou jednotlivých poboček pomáhá franšízantům Klára Habancová. V její kompetenci je kompletní výstavba obchodního místa na klíč a podle jednotného standardu. Klára nastoupila do společnosti v roce 2017.

Neméně důležitými jsou pro franšízanty i Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting, a Vilém Podliska, generální ředitel a předseda představenstva společnosti. Oba mají finální slovo při schvalování budoucího franšízanta, který před nimi musí úspěšně obhájit svůj byznys plán.

Petr Hrubý

Petr Hrubý

zakladatel Broker Consulting

petr.hruby@bcas.cz
Vilém Podliska

Vilém Podliska

generální ředitel a předseda představenstva Broker Consulting

vilem.podliska@bcas.cz
Dagmar Zdrubecká

Dagmar Zdrubecká

key account manager

dagmar.zdrubecka@bcas.cz
Klára Habancová

Klára Habancová

vedoucí oddělení výstavby

klara.habancova@bcas.cz
Anna Wajsarová, DiS.

Anna Wajsarová, DiS.

specialista podpory

anna.wajsarova@bcas.cz
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES