ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM / PŘÍBĚHY FRANŠÍZANTŮ / Novinky z BROKER POINTů

V Ostravě otevřený druhý OK Point

Celkově 45. a v Ostravě již druhý Broker Point otevírají společně Broker Consulting a mBank. Franšízanti jsou bratři Aleš a Marek Berbrovi, kteří úspěšně provozují již dva Broker Pointy v Třinci a Frýdku-Místku. Broker Point se nachází na Hlavní třídě 699/90 v Ostravě-Porubě a je stejně jako všechny ostatní vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Sourozenci Berbrovi patří k našim nejúspěšnějším franšízantům, první Broker Point otevřeli na začátku roku 2017 a po dvou a půl letech provozují tři pobočky. Jejich úspěch je o to obdivuhodnější, že neměli předchozí zkušenosti z oblasti financí či realit,“ komentuje Radim Štantejský, manažer projektu Broker Point Broker Consulting, a dodává: „Počet provozovatelů, kteří vlastní více než jeden Broker Point, se nám úspěšně rozrůstá. Celkem tři pobočky má kromě Berbrových také franšízantka Jitka Přibylová, a to v Praze. Franšízant Lukáš Kubík má jeden v Ostravě a druhý v Olomouci a Petr Šeremeta provozuje Broker Pointy v Ústí nad Labem a v Teplicích.“

Broker Point Ostrava-Poruba

Broker Point se nachází na hlavní ulici v blízkosti Fakultní nemocnice Ostrava a Vysoké školy báňská - Technické univerzity Ostrava se skvělou dopravní dostupností, a to jak vlastní dopravou, tak i městskou. Parkování je možné v okolních ulicích.

„Už když jsme uvažovali o franšízovém podnikání, tak jsme s bratrem do toho šli s představou, že chceme vybudovat síť poboček. A právě koncept Broker Point nás nadchnul mimo jiné právě touto možností,“ uvádí Aleš Berbr, franšízant Broker Pointu a jeho bratr Marek dodává: „Velmi jsme na konceptu také kvitovali to, že není zaměřen jen na jeden obor, ale nabízí právě kombinaci financí a realit.“

adresa: Ostrava-Poruba, Hlavní třída 699/90, 708 00

otevírací doba: PO, 9:00 až 18:00, ÚT až ČT – 9:00 až 17:00, PÁ – 9:00 až 16:00

bankomat / vkladomat: non-stop

Broker Pointy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka Broker Point je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou Broker Pointu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se Broker Pointy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu. Výhodou je také vstupní investice, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie a srovnatelná s realitními franšízami bez finančních služeb. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření Broker Pointu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

Více o Broker Pointech na www.okpointy.cz.

Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES