ÚVODNÍ STRANA: / SLUŽBY POBOČKY BROKER POINT

Jak uložit peníze přes vkladomat?

Uložení peněz přes vkladový bankomat je jednoduché a hlavně oproti přepážce v bance či formou poštovní poukázky bezplatné. Právě proto všechny naše pobočky Broker Pointu tuto službu nabízejí nejenom našim klientům, ale všem zájemcům o tuto službu.

Jak rozpoznat vkladomat?

Vkladomaty jsou v podstatě bankomaty, které kromě výběru hotovosti umožňují i její vložení. Vzhledově se liší pouze tím, že mají samostatný otvor pro vložení bankovek. Stejně jako bankomaty jsou dostupné non-stop, 24 hodin, sedm dní v týdnu. Pro vložení obnosu nepotřebujete nic speciálního, pouze platební kartu k běžnému účtu. Ta slouží k identifikaci klienta a účtu.

Pozná falešnou bankovku

Pro vkládání hotovosti platí pár jednoduchých pravidel. Bankovky je potřeba vkládat volně, nesmí být tedy v obálce či třeba svázané gumičkou. Vhodné je bankovky mít úhledně srovnané a ne poházené či přeložené. Vkladomaty umějí rozpoznat nejenom nepatřičná platidla – třeba jinou měnu či prázdný list papíru, ale třeba i roztrhané či falešné bankovky.

Po jejich vložení na účet obdržíte stvrzenku, na níž bude uvedena vložená částka. Dolní limit částky pro vložení většinou nebývá omezen, horní se pohybuje okolo 300 až 350 tisíc na jeden vklad. Dobré je si také pohlídat, zda není stanoven maximální počet jednotlivých bankovek. Pokud si nejste jistí, zda transakci zvládnete, určitě poproste personál Broker Pointu o radu, rádi vám pomohou a provedou vás vkladem krok po kroku.

Jak uložit peníze přes vkladomat?
Jak uložit peníze přes vkladomat?
Jak uložit peníze přes vkladomat?
Jak uložit peníze přes vkladomat?
Jak uložit peníze přes vkladomat?
Nahoru
NASTAVENÍ COOKIES